Producenci
 
Promocje
 
Polecane
Waterpick Waterpick
0,00 zł  
 

Walka z bólem

 

Wiśnie i Ostryż Kompleks- preparat całkowicie naturalny i bezpieczny dla żolądka, watroby i nerek

 

 

Wiśnia i ostryż Solgar to preparat o wybitnym działaniu przeciwzapalnym. Stany te pojawiają się w przebiegu wielu schorzeń i mogą mieć charakter nagły, jak i przewlekły. Synergistyczne działanie składników preparatu sprawia, że wspomogą walkę Twojego organizmu z bólem, obrzękami, złym samopoczuciem.

WIŚNIA
Wiśnia to pestkowy owoc, znany każdemu z nas. Jest źródłem wielu składników odżywczych, takich jak witamina A, bioflawonoidy (na przykład cyjanidyny, antocyjanidyny), witamina C, minerały, melatonina. Flawonoidy wykazują silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Jest to związane z działaniem antyoksydacyjnym i pobudzeniem naszych komórek do wytwarzania inhibitorów cyklooksygenaz, która odpowiadają za hamowanie stanów zapalnych. Uniemożliwia to syntezę związków o charakterze prozapalnym (prostaglandyn). Niektórzy naukowcy porównują działanie wiśni do leków przeciwzapalnych obecnych na rynku. Różnica jest taka, że są to preparaty wytworzone sztucznie, a wiśnia pochodzi wprost z natury. Ponadto, składniki wiśni działają przeciwrodnikowo, czyli wykazują właściwości antyoksydacyjne. Wole rodniki to agresywne formy tlenu, które uszkadzają nasze komórki oraz ich materiał genetyczny. Powstają w wyniku procesów komórkowych, ekspozycji naszego organizmu na promieniowanie słoneczne, palenia papierosów czy przebywania w zanieczyszczonym środowisku. Biorą udział w patogenezie takich chorób jak miażdżyca czy nowotwory, przyśpieszają procesy starzenia się komórek oraz powstawania zmarszczek.

KŁĄCZE OSTRYŻU
Ostryż, czyli kurkuma, to składnik przyprawy curry, powszechnie stosowany w kuchni azjatyckiej. Wykazuje, podobnie jak wiśnia, działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. Kłącze ostryżu zawiera takie związki biologicznie czynne jak: witamina C, witamina E, kurkumina. Ostryż walczy z wolnymi rodnikami, poprzez działanie antyoksydacyjne. Działa również przeciwzapalnie – według przeprowadzonych badań, w grupie osób cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów, systematyczne stosowanie kurkumy zmniejszyło dolegliwości bólowe. Działa dobroczynnie na układ pokarmowy – chroni wątrobę, ułatwia procesy strawienia i przyswajania związków odżywczych z pokarmu. Wspomaga też regenerację organizmu i procesy gojenia się, wykazuje właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.


Stosowanie:
2 kapsułki dziennie.


Opakowanie:
60 kapsułek.


Skład (2 kapsułki):

* Bioperine® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Sabinsa Corporation.
Składniki Dawka
Wyciąg z owoców wiśni pospolitej (Prunus cerasus) (ekwiwalent 1080 mg owoców) 270 mg
Wyciąg z kłącza imbiru (Zingiber officinale) (ekwiwalent 900 mg kłącza) 225 mg
Kwercetyna 100 mg
Sproszkowane nieprzetworzone owoce pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum) 45 mg
Bioperine®* (Wyciąg z owoców pieprzu czarnego) (Piper nigrum) 5 mg
Wyciąg z kłącza ostryżu (Curcuma longa) (ekwiwalent 1440 mg kłącza) 360 mg

Naturalne substancje pomocnicze: Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza) Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna Substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu


Informacja alergiczna Produkt nie zawiera:
cukru, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest pro­dukowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.


 


W tej kategorii nie ma produktów.