Producenci
 

Nasze mieszanki ziołowe

 

Przemysł farmaceutyczny, wiekszośc lekarzy, tv o tym milczy...czasem z niewiedzy, ale powód jest jeszcze inny, ziół nie można opatentować.

Zioła to rośliny występujące w naszym otoczeniu od tysięcy lat, dlatego nasze organizmy są przyzwyczajone do ich łagodnego zdrowotnego działania i szybko regenerują się. Tak nasze organizmy szybko sie regenerują o czym też nie mówi się nam, zalewając jednocześnie pseudoinformacjami o zdrowiu.

Mogą być uzupełnieniem terapii, profilaktyką ale prócz witamin i minerałów najlepszym środkiem do zmierzenia się z przyczyną chorób a nie wyłącznie próbą zmagania się z ich objawami. Najlepsze działanie ujawnia się w momencie stosowaniu kilku ziół równocześnie. Takie skojarzone i wzmocnione działanie ziół na organizm człowieka nazywamy synergią.Nasze mieszanki zawierają przynajmniej 6 składników.

Cieszymy się, że nasi pacjenci wybierają zioła, standaryzowane witaminy, minerały, cieszymy się, że się budzą, bo nie chcą być dłużej tak leczeni jak do tej pory- silnymi substancjami chemicznymi, które wyłącznie maskują objawy ich chorób nie trafiając w przyczynę. Wiadomo przecież, że każda choroba ma swoją przyczynę.

Każdą mieszankę komponujemy indywidualnie, podczas stosowania ziół o działaniu moczopędnym należy rozważyć potrzebę uzupełnienia soli mineralnych; głównie magnezu, cynku, potasu, żelaza, selenu, krzemu, miedzi, manganu, jodu, chromu.

 

Sposób użycia : 3 płaskie łyżki ziół zalej 1 litrem przegotowanej wody o temperaturze 85 st.C. Trzymaj pod przykryciem minimum 10 minut. Jeśli w składzie mieszanki znajdują się nasiona, kora, kłącza, korzenie należy gotować mieszankę ziół min. 5 minut. Pij powoli, pół godziny przed posiłkiem, lub co najmniej 2 godziny po posiłku, wizualizując zdrowie, wyobrażając sobie zioła rosnące w Twoim otoczeniu w letni słoneczny dzień. Napawaj się ich smakiem, kolorem...