Producenci
 

Konsultacje dietetyczne

Zapraszamy na bezplatne konsultacje dietetyczne. Zadzwoń lub napisz do nas- aptekamazury@tlen.pl i umów się na swoją konsultację.

 

Odpowiednia dieta to coś więcej niż tylko jadłospis a oczyszczenie organizmu jest pierwszym krokiem do osiągnięcia zamierzonych efektów.

"Jesteś tym co jesz"- banalne...skoro tu trafiłeś/aś chyba już wiesz, że to właśnie jest klucz do zdrowia. Zanim więc jedzenie wyląduje na Twoim talerzu poznaj jego pochodzenie.

Nie pozwól by nadal jedzenie pozostawało anonimowe. Poznaj wytwórcę swojego jedzenia. Zobacz czym „karmi” swoje rośliny, jaki w tym procesie ma stosunek do otaczającego środowiska.Wzmacniaj lokalną ekonomię a wydane środki wrócą do Ciebie i wszystkim będzie się żyło dostatniej.

Jeżeli planujesz zrzucić zbędne kilogramy, jesteś przyszłą albo karmiącą mamą, masz problemy gastryczne z nami możesz liczyć na osiągnięcie założonych celów. Wspomagamy leczenie chorób, w których żywienie odgrywa kluczową rolę.

Każdą osobę traktujemy indywidualnie, chcemy poznać Twoje upodobania i styl życia, dzięki czemu możemy dopasować jadłospis i indywidualne mieszanki ziołowe do Twoich potrzeb.